Závěrečné vyhlášení sezóny MF BRNO už v pátek 28.6.

20/06/2024, 10:22PozvánkyBrnoAutor: René Pazdera

Od 18:00 v Bosonohách, Hoštická 2a

Přestože zbývá odehrát ještě pár zápasů, sezóna je u konce. A tak přichází čas se s ní důstojně rozloučit.

Proto bychom vás chtěli pozvat na závěrečné vyhlášení MF BRNO, které se bude stejně, jako poslední dva roky, konat v Bosonohách, adresa Hoštická 2a (na hřišti s umělou trávou vedle fotbalového hřiště), a to klasicky poslední pátek v červnu, tzn. 28.6. od 18:00.

Jako tradičně máte jídlo a pití (točené pivo a nealko) zdarma, tak dorazte v co největším počtu, ať si společně závěrečnou užijeme. Opět budou oceněny nejlepší tři týmy v každé lize, nejlepší střelci z každé ligy a také proběhne vyhlášení ankety Top Ten Awards.

Na závěr jedno upozornění. Pokud dorazíte auty, využijte pro parkování např. veřejné parkoviště u komunálu (přes modrý mostek před odbočkou na ulici Hoštickou), příp. jiná parkovací místa v okolí. Neparkujte, prosím, na ulici Hoštická, platí zde zákaz stání a kvůli stížnostem DPMB, nebo lidí kolem rozdává MP ráda pokuty.

Všichni prezidenti a všechny prezidentky týmů byli včera obesláni, aby nám nahlásili počty hráčů/hráček pro závěrečnou do úterý 25.6. Tak pokud vám chtěli tuhle informaci zatajit a všechny ceny si nechat pro sebe, musíte si svou účast nárokovat u nich :-D

Budeme se na vás těšit!